Skrzyniopalety – bezproblemowy transport produktów

Skrzyniopaleta plastikowa

Skrzyniopalety plastikowe to jeden z najważniejszych produktów jeśli chodzi o transport żywności (owoców, warzyw). Jest on niezwykle popularny w rolnictwie. Dzięki tym dużym skrzyniom jesteśmy w stanie przechowywać nasz towar w sterylnym i czystym miejscu (mając przy tym do niego łatwy dostęp).

Budowa i rodzaje skrzyniopalety

skrzyniopaleta z plastikuWielką zaletą skrzyniopalety jest jej charakterystyczna konstrukcja. Każda skrzyniopaleta może być położona na drugą, dzięki czemu o wiele lepiej wykorzystujemy pojemność naszego magazynu czy hali. Niektóre z skrzynio palet mogą być składane – w przypadku ich opróżnienia, możemy je złożyć i zaoszczędzić nawet 70-80% miejsca. Jest to niezwykle ważna cecha również w przypadku transportu powrotnego – dzięki złożeniu skrzyni zaoszczędzamy sporo środków. Skrzyniopalety są również bardzo lekkie, a ich konstrukcja umożliwia współpracę z wózkiem paletowym (podejście z każdej strony!). Wykonane są z wytrzymałego plastiku HDPE, który zapewnia długą pracę produkty nawet w najcięższych warunkach. Gładka powierzchnia ścian sprzyja łatwemu opróżnianiu skrzyni z towaru, oraz zachowaniu higieny w pojemniku.

Zalety skrzyniopalet:

  • możliwość układania jednej skrzyni na drugiej,
  • lekka, prosta w złożeniu konstrukcja,
  • trwałe wykonanie (plastik HDPE),
  • relatywnie niska waga,
  • idealna współpraca z wózkiem paletowym.

Skrzyniopalety występują w standardowych wymiarach paletowych (1200×800 lub 1200×1000). Istnieją również skrzynie z otwieraną klapą, która zapewnia łatwy dostęp do składowanych towarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.