Pojemniki i skrzynki plastikowe – z pokrywą lub bez

Pojemnik euronorm z pokrywą lub bez

Plastikowe pojemniki są wykonane z bardzo trwałej jakości materiałów. Odznaczają się różną specyfikacją, udźwigiem, kolorami, wymiarami czy konstrukcją (zamykane na klapę lub otwarte). W zależności od przeznaczenia, mogą działać w różnych zakresach temperatur i warunkach atmosferycznych. Niektóre posiadają możliwość sztaplowania (np. pojemniki typu EURO), co jest wielką zaletą podczas składowania w magazynie. Poniżej przedstawiamy tylko niektóre typy pojemników plastikowych – w razie zapytań o pojemniki niestandardowe, o różnych wymiarach i przeznaczeniu, prosimy o bezpośredni kontakt.

Pojemniki plastikowe EURO (między innymi pojemnik E2)

pojemnik-euroIch ogromną zaletą jest odporność na działanie czynników zewnętrznych. Wykonane zostały z bardzo solidnego materiału, a ich konstrukcja umożliwia idealną współpracę z paletami drewnianymi typu euro. Występują w różnych pojemnościach, świetnie sprawdzą się w kontakcie z żywnością (składowanie ryb, mięsa). Po bokach posiadają rączki, dzięki którym w łatwy sposób możemy je transportować. Pojemniki euro posiadają możliwość sztaplowania (składowanie jednego pojemniku na drugim).

Pojemniki klt – przemysł automotive

Szczególnie ważnym ogniwem przy optymalizacji łańcucha produkcji oraz dostaw w sektorze automotive, są pojemniki typu KLT. Te unikatowej budowy plastikowe pojemniki klt, są przystosowane do najnowszych, zautomatyzowanych linii produkcyjnych w sektorze samochodowym. Ich konstrukcja umożliwia łatwy transport ręczny, lub na paletach eur epal. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne, oraz na działanie płynów i smarów samochodowych. Pracują z zakresie temperatur -20C-100C.

Powyżej przedstawione zostały tylko niektóre pojemniki z szerokiej gamy produktów dostępnych w branży opakowań logistycznych.

Wszystkie pojemniki plastikowe dostępne są na sprzedaż, wynajem, oraz w ofercie pooling’u (zwrot i obrót opakowaniami). Wybierz korzystne rozwiązanie dla siebie i swojej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.