E2 Euronorm najlepszym pojemnikiem na mięso?

e2 euronorm pojemnik

Powszechnie spotykane w branży spożywczej pojemniki E2 o charakterystycznym kolorze możemy spotkać niemal wszędzie. Zarówno w sieciach sprzedaży detalicznej jak hipermarkety, sklepy spożywcze jak i w  centrach produkcji wyrobów mięsnych, kiełbas w przemyśle i handlu .

Zalety stosowania pojemników e2

Dlaczego ten typ pojemników stał się aż tak popularny? Jego główną zaletą jest posiadana Deklaracja Zgodności dopuszczającej do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Zgodnie z normami zawartymi w przepisach Dz. U. 2002 Nr 166 poz. 1360 z późn. zm. RP. Dzięki temu klienci zamawiający u nas te pojemniki Euronorm mogą śmiało transportować nimi żywność.

Drugim ważnym plusem pojemników jest ich wymiar zgodny z normami EURO. Pojemnik można z powodzeniem składować na paletach EURO jak i pasować przy zestawianiu pionowym (sztaplować). Składowane pojemniki nie wystają po za obrys palety co zapobiega zniszczeniu zarówno pojemników jak i ich zawartości. Wymiary pojemnika również ułatwiają transport oraz zarządzanie procesami logistycznymi w szerokim zakresie.

Oryginalna i funkcjonalna konstrukcja pojemnika euro

Konstrukcja pojemnika posiada zarówno wygodne w użyciu ergonomiczne uchwyty jak i łatwą w czyszczeniu powierzchnię.

Dno pojemników jest łaskie co zapewne zainteresuje odbiorców posiadających zautomatyzowane linie produkcyjne. Pojemnik E2 doskonale współpracuje z taśmociągami linii pakowania.

pojemnik-euroBudowa ścianek zapewnia miejsce na etykiety, to pole z licznymi drobnymi wypustkami  które ułatwiają zrywanie etykiet i ich podmianę bez ryzyka zabrudzenia pojemnika klejem czy pozostałościami starych naklejek. Wytrzymały plastik HDPE pozwana na wieloletnie użytkowanie pojemników co zmniejsza koszty wymiany i serwisowania. Zakres temperatur pracy E2 to -30 do +60°C  co pozwala na szerokie zastosowanie zarówno w komorach głębokiego mrożenia jak i halach produkcyjnych.

Nasi klienci pytając o ten pojemnik również są zainteresowani jego wynajmem, dlatego udostępniliśmy go również w opcji wynajmu!

4 thoughts on “E2 Euronorm najlepszym pojemnikiem na mięso?

  1. witam
    potrzebuje wynająć 5000szt pojemników. Chciał bym.sie dowiedzieć o cenę wynajmu.
    Pozdrawiam
    Paweł Karliński

    1. Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z naszym działem handlowym pod numerem +48 71 381 16 93 lub mailowo na

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.